Kedves Munkatársak!
Tájékoztatunk Benneteket, hogy a hétfői Magyar Közlöny szerint a Széchenyi Pihenő Kártyán lévő egyenleg alszámláktól független elköltésére 2022. szeptember 30-ig van lehetőség. Vagyis jövő szeptember végéig a szállás zsebből lehet fizetni vendéglátást és szabadidőt, illetve fordítva is ugyanígy igaz ez.
A részletek a Portfólió cikkében is olvashatók.