Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Láncra kéne kötni a kukákat | Dél-kom Intranet


Kukák jeligével olvasói hozzászólás jelent meg az Új Dunántúli Napló sms-rovatában. Írója azt kifogásolja, hogy a szemétgyűjtő konténerek nincsenek lefékezve, ezért nagy szél esetén „útra kelnek”, akadályozva a közlekedést. Ráadásul az elszabadult tárolóedények balesetveszélyes helyzeteket teremtenek.

A hozzászólást teljes terjedelmében közli a BaMa, egy megjelölt forrás nélküli, egyébként a témához nem kapcsolódó fotó kíséretében.

Az olvasó azt javasolta, hogy a szolgáltató helyezze újra üzembe a még meglévő néhány kutyaláncot, amellyel korábban rögzítették a kukákat, majd így folytatja: Kár, hogy a munkások figyelmét ennek a létezésére nem hívták fel. Arra is ügyelhetnének, hogy a bedobó nyílást fordítsák el megfelelő irányba annak érdekében, hogy megóvják a nyíló fedelet is az uralkodó (Mecsek felőli) széliránytól.

A fegyelmező jellegű levél így zárol: Ha már a Biokom ennyi pénzt költött a karabinerekre – bár azok biztos már nem nyílnak –, talán az új évre való tekintettel bevezethetnék, hogy a kukákat ismét rögzítik, a hozzá való eszközöket pedig ennek a célnak megfelelően megújíthatnák.