A jegyző és a polgármester utasítására a soproni önkormányzat, a polgármesteri hivatal illetve intézményeinek igazgatási, városfejlesztési és üzemeltetési feladatokat ellátó munkatársai tapasztalatszerző látogatást tettek az STKH Harkai úti hulladékkezelőjében. Az eseményről a Sopron Média számol be címlapján. A város és 38 környékbeli település számára a STKH (Sopron és Térsége Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nkft.) biztosítja az integrált hulladékgazdálkodás lehetőségét, ideértve a szelektív hulladékgyűjtés és újrahasznosítás kereteit. A lap szerint a szelektív hulladékgyűjtés bevezetése és elterjesztése mellett elsősorban a válogatómű beállításának köszönhető, hogy a lerakott hulladék mennyisége évről-évre csökken. A képen a látogatók egy csoportja.
