Az ünnepek alatt is elviszik a szemetet – ezzel a címmel közöl hírösszefoglalót Török Mónika tollából mai számában a Pécs Aktuál.

December 24-én, karácsony két napján és január 1-jén is járnak majd a kukásautók Pécsett és azokon a településeken, ahol ezekre a napokra esik a szállítás – rögzíti a tényt a lap, amely a hulladékudvarok, ügyfélszolgálatok nyitva tartására vonatkozó információkat is csokorba szedi. A cikk információinak alapja a Dél-Kom NKft. ünnepi közszolgáltatási közleménye.