Tájékoztatunk Benneteket, hogy a Siklósi úti Shell benzintkútnál, a dolgozóknak kialakított parkolót 2021. október 29-én 13:50-től 2021. november 2. 07:00 óráig lezárjuk. Ez fizikailag, tehát betontömbbel fog történni, amelyet a BIOKOM karbantartó részlegének munkatársai helyeznek ki.
Arra kérjük az ott parkoló munkatársakat, hogy gépjárműveikkel legkésőbb a fent említett időpontig hagyják el a parkolót, hogy a kihelyezést végző kollégáknak ne kelljen túlóráznia a várakozás miatt.
Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!