Kedves Munkatársak!
A korábbi bejegyzésünkben már tájékoztattunk Benneteket, hogy a Siklósi úti Shell benzintkútnál, a dolgozóknak kialakított parkolót lezárjuk a halottak napi hétvégére tekintettel. Ennek időpontja módosult, és annak érdekében, hogy mindenki kényelmesen el tudja hagyni a parkolót, azt 2021. október 29-én 13:30-tól zárjuk le. A lezárás ugyanúgy november 2. 07:00-ig tart.
Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!