Kedves Kollégák!
A Társaságunkhoz érkezett tájékoztatás alapján, mely a papír árának ugrásszerű (közel 30%-os) emelkedésére, illetve a beszerzés kiszámíthatatlanságára készít fel Bennünket, szeretnék minden kedves Kollégát kérni, hogy amennyire csak lehet, törekedjen a papírmentes megoldások előtérbe helyezésére a munkája során. Bátran keressük a környezetbarátabb megoldásokat, még ha azok nincsenek is a jelenlegi gyakorlatban. Ezen sosem késő változtatni. Gondoljátok át az ügymeneteiteket is és ahol lehetséges formáljátok át azt a kinyomtatott, papíralapú ügykezelés helyett egy környezettudatosabb és költséghatékonyabb verzióra. Ma már többféle eszköz, felület, tárolási lehetőség elérhető úgy, hogy a különféle jogszabályi előírások sem sérülnek.
Amennyiben mégis elkerülhetetlen a nyomtatás, úgy kérünk Benneteket, hogy azt lehetőség szerint papírtakarékosan, kétoldalas nyomtatással oldjátok meg.
