Kedves kollégák!
Tájékoztatunk Benneteket, hogy az új telefonos szerződésünk miatt fizetőssé vált az eddig ingyenes telefonszám-átirányítás szolgáltatás. Ez azt jelenti, hogy amennyiben valaki a céges telefonszámát a jövőben átirányítja egy másik, NEM céges számra (legyen az bármelyik szolgáltatónál mobilos vagy vezetékes telefonszám), annak minden hívása megjelenik a telefonszámlán a havidíjon felül, percdíjban. Éppen ezért arra kérünk Benneteket, hogy a készüléketeken lehetőség szerint kapcsoljátok ki ezt az opciót.
Köszönjük!