Érdekes helyi kezdeményezésről számolt be a fenti címmel a közmédia híradója az elmúlt hét végén. Nagybecskerek önkormányzata tudniillik partnerei segítségével uniós alapokból új felszerelést szerzett be az elektromos és elektronikus hulladék feldolgozására és újrahasznosítására.