Kedves Munkatársak!
Korábban tájékoztattunk Benneteket, hogy a Siklósi úti Intersparnál megkezdett munkálatok miatt az áruház parkolójában a parkolás augusztus végéig lehetséges. A munkáltató a dolgozói parkolás további biztosítására a Siklósi úti Shell benzinkúttól északra eső, beépítetlen területet választotta, amely szeptember 1-től, vagyis szerdától használható.
A bérelt területen 74 személygépkocsi elhelyezésére lesz lehetőség, de ehhez tereprendezés szükséges, amelyet augusztus 31-én tudunk megkezdeni. A parkolóállások nagy része már szerdától rendelkezésre áll, és legkésőbb a hét végéig befejezzük a teljes terület rendezését. A társaság dolgozói számára a parkolás céljából igénybe vehető területet szalaggal lehatároljuk, kérünk Benneteket, ezt vegyétek figyelembe, és csak ezen a részen parkoljatok. A parkolási rendet jelző ábrák várhatóan szintén elkészülnek szerdáig, kérjük, hogy a terület optimális kihasználása érdekében ezek szerint álljatok be a gépjárművekkel.
Az alábbi képen mutatjuk, hogyan lehet megközelíteni és elhagyni a helyszínt.
Továbbá felhívjuk a figyelmeteket, hogy a LIDL áruház parkolójában a várakozóhelyeket a vásárlóknak tartják fent, ezért ott ne álljatok meg az autótokkal a munkavégzés ideje alatt.
