Az elmúlt napokban sok baleset történt Pécsett és Baranyában, jelentős részük a csúszós út (na meg a nem megfelelően megválasztott sebesség) miatt történt. A Baranya Megyei Hírportál, a Bahír több olvasja is panaszkodott: valami gond lehet az utak síkosságmentesítésére használt folyadékkal. Az ügyben néhányan írtak a Biokomnak, ám a véleményekből cikket formáló Vági Márton is megállíptja, hogy a baranyai utakat nem a Biokom kezeli és gondozza.
