Kedves Munkatársaink!
A cafetéria rendszert üzemeltető Bonus Cafetéria Kft. 2021. február 23-án 08:30-tól 16:00-ig ügyfélszolgálati napot tart a Siklósi út 52. szám alatti ebédlőben.
Kérjük azokat akiknek a juttatásukkal kapcsolatosan kérdésük van, vagy módosítani szeretnének a cafetérián azok keressék fel az ügyintézőket.