Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A közszolgáltatás fejlesztése lesz a MOL fő célja | Dél-kom Intranet


– A meglévő kapacitások üzemeltetésében gondolkodik a MOL, alvállalkozói rendszer közreműködésével – mondta el a Hulladékgazdálkozók Országos Szövetsége harmincéves, jubileumi konferenciáján a MOL Zrt. képviseletében jelen lévő Pethő Zsolt. Hangsúlyozta a multicég ágazati befektetéseinek szükségességét, mint az Unió által előírt célszámok elérésének eszközét. Ugyanakkor hozzátette, hogy nem szándékoznak kapacitást kiépíteni. Minderről a Zöld Ipar Magazin számolt be tegnapi kiadásában. A konferencián jelenlévők érthetően  nagy várakozással tekintettek a koncessziós tervek jelenlegi egyetlen, lehetséges nyertesének tartott nagyvállalat képviselőjének hozzászólására.

– Ha összejön a koncessziós megállapodás, cégünknek a legfontosabb feladata lesz a közszolgáltatás fejlesztése – jelentette ki Pethő Zsolt.

A konferencia felkért előadója volt Tekker Tamás, mint a Papírhulladék Szakosztály vezetője, aki a papírhulladék visszagyűjtési trendeket állította előadása fókuszába. 

Képünk Jeffrey D. Kimball, a Vas-és Színesfém Szakosztály vezetője előadásának illusztrációja, aki részletesen ismertette az ágazatban jelenleg tapasztalható helyzetet.