Kedves Kollégák!
Az elmúlt napokban megszaporodtak a különböző gyanús email címekről érkező tört magyarsággal megírt zsarolóvírusnak tűnő levelek a cég email fiókjaiban “fiókját feltörték…” tárggyal.
Az informatikai osztály dolgozik a spam szűrő hangolásán, hogy elkerüljük a tömeges levélszemét érkezését. Addig kérünk benneteket,hogy a kapott emialeket csak törörljétek, a kellemetlenségen kívül kárt nem okoznak a számítógépekben.