Németh László rakodó kollégánk kislánya, Melissa 3 éve már sikeres megküzdött egy igen súlyos betegséggel. A most 11 éves kislány akkor le tudta győzni a rákot, de úgy tűnik, most minden erejére ismét szüksége lesz, hiszen a család legnagyobb fájdalmára agydaganata kiújult és sok áttétet képez.
Júniusban az eredmények még semmi rosszat nem mutattak, de egy hirtelen jött rosszullét mindent felülírt! A szülők 4 gyermeket nevelnek, mindketten táppénzre kényszerültek, érthető módon. Az orvosok semmi jóval nem kecsegtetik Őket, de hiszik, hogy meg fog gyógyulni, így küzdelem nélkül NEM ADJÁK FEL A HARCOT!
Szeretnének néhány alternatív gyógymódot is kipróbálni. Ebben szeretnénk nekik segítséget nyújtani és a BIOKOM Cégcsoporton belül gyűjtést indítani. A család nevében bármilyen pénzösszeget előre és ezúton is köszönünk!
A BIOKOM Cégcsoporton belül a következő munkatársak vállalták az adományok összegyűjtését:
– Siklósi út 52. titkárság,
– Siklósi út 43. Pécsi Köztemető Surányi Zita,
– Siklósi út 58. Tantos Mária,
– Siklósi út 68. Bánfainé Kresz Gabriella,
– Eperfás út 3. Szemerédiné Scheffer Mária,
– Rét utca 19. Schmidt Renáta,
– Edison utca 30-36. Fekete Ildikó
– Verseny utca 19. Nagy Anikó,
– Kökényi RHK irodaépület Zentai Tímea,
– Kökényi RHK portaépület, szállítás Schuller Magdolna
Az adakozás mértékéről nem vezetünk listát, csak az adakozókról, melyet az összegyűjtött pénzzel együtt át fogunk adni a családnak.
A gyűjtés 2020. november 6-ig tart.
A kislány állapotáról a PécsMa is beszámolt.
https://www.pecsma.hu/pecs-aktual/melissza-az-eleteert-kuzd-a-11-eves-daganatos-kislany-szamara-gyujt-egy-pecsi-par/?fbclid=IwAR3DpMajmFyLS-CBotnk7JiTgsgwo2vEOWRWA85b_nFhc8ZilvN4EOvNVj8
