Kedves Munkatársaink!
Tájékoztatunk Benneteket, hogy a koronavírus által okozott vészhelyzet miatt az üzemorvoshoz csak soron kívüli orvosi alkalmassági, vagy előzetes (munkába lépést megelőző) orvosi alkalmassági vizsgálat esetén lehet időpontot kérni. Az időszakos orvosi alkalmasság érvényessége a vészhelyzet megszűnését követő 15. napig meghosszabbodik.