A Kék Bolygó műsor nálunk forgatott.
Az MTVA Kék Bolygó nevű magazinműsorának a stábja a BIOKOM NKft.-nél és a DÉL-KOM NKft.-nél forgatott 2020. augusztus 18-án kedden Pécsen.
Cégeink két témában voltak érintettek:
1.) Pécsike (nyilatkozó Lehmann Ferenc közlekedési ellenőrzési vezető, BIOKOM NKft.)
2.) Szelektív hulladékgyűjtés (Magay Miklós Városfejlesztési és Kommunális Referatúra csoportvezető, Pécs MJV Önkormányzata)
Az szerkesztett, vágott adás várhatóan 2020. szeptemberében kerül műsorra.



