Kedves Munkatársak!
Tájékoztatunk benneteket, hogy a koronavírus fertőzés okán a személyes érintkezések csökkentése miatt a 2020. március hónaptól a bérpapírokat e-mail-en kívánnánk eljuttatni a munkavállalóknak.
Az adott hónap bérpapírját mindenki az általa megadott e-mail címen kapná meg pdf formátumban, melynek megnyitásához a saját TAJ szám megadására lesz szükség, ezzel is elkerülve, hogy esetlegesen más láthassa a béradatokat!
Kérünk mindenkit, hogy szíveskedjen felettes vezetőjének 2020. április 3. napjáig (jövő hét péntek) leadni azt az e-mail címet, amelyre szeretné kérni a bérpapírt.
A bér- és munkaügyi csoport minden területi vezetőnek legkésőbb 2020. március 31. napjáig meg küldi a névsort, amelyhez kell kitölteni az e-mail címeket annak érdekében, hogy a bérprogramba feltudjuk rögzíteni azokat.
dr. Fejér Eszter
HR és igazgatási vezető