Kedves Munkatársak!
Tájékoztatunk mindenkit, hogy a 2020. március havi bérkifizetés a holnapi napon, azaz 2020. április 8. napján szerdán megtörténik.
A bérpapírokat elektronikus úton fogjuk továbbítani 2020. április 8. napján a munkavállalók által megadott e-mail címekre. A kapott dokumentum csak kizárólag a TAJ szám megadását követően lesz megnyitható.
Azon munkavállalók akik nem rendelkeznek e-mail címmel azok továbbra is a nyomtatott formában elkészült bérpapírjukat a területi adminisztrátortól fogják megkapni.
A közelgő Húsvéti Ünnepekre mindenkinek jó pihenést és otthon maradást kívánunk!
Vigyázzunk egymásra!
dr. Fejér Eszter
HR és igazgatási vezető
HR és igazgatási vezető