A Dél-Kom Nonprofit Kft. szeretné kifejezni háláját munkavállalói, és mindenki számára, akik a járvány miatt kialakult nehéz helyzetben is helyt állnak a mindennapokban, fáradhatatlan munkájukkal részt vesznek a vírus elleni küzdelemben, dolgozzon akár az egészségügyben, közszolgáltatásban, kereskedelemben, szállítmányozásban, vagy bármely területen.
Köszönjük!
Dél-Kom Nonprofit Kft.
