A Pécs Megyei Jogú Város által elnyert KEHOP-3.2.1-15-2017-00021. pályázatnak köszönhetően a pécsi közszolgáltatás részeként működtetett szelektív gyűjtési rendszer számos új utcával és mintegy 5400 ingatlannal bővült. A tárolóedények kiosztása a nyár folyamán valósult meg 16 helyszínen.
Ezt követően szeptember végén és október elején 10 alkalommal ismételten edényosztást tartottunk azon ingatlanhasználók számára, akik még nem tudták a hulladékgyűjtő edényeket átvenni.
Az edények helyszíni osztásában, illetve az edényosztás koordinálásában résztvevő kollégáink nem csak munkaidőben, de azon túl is helyt álltak, hozzájárultak a feladat sikeres lebonyolításához.
A Dél-Kom Nonprofit Kft. vezetősége ezúton szeretné megköszönni munkájukat!
| A szelektív hulladékgyűjtő edények osztásában részt vett kollégák |
| Albert Gyula |
| Béndek László |
| Bernáth István |
| Bernáth Istvánné |
| Bódis Gábor |
| Bödörné Matók Ildikó |
| Gradwohl Krisztina |
| Hoffmann Bálint |
| Ildzsa Enikő |
| Illés József |
| Kassai Mihály |
| Koller Zsolt |
| Kósa Kálmán |
| Kovács Róbert |
| Kovács Zsolt |
| Lajos Zoltán |
| Matosics Tamás |
| Mayer Gabriella |
| Mohai Dávid |
| Molnár Károly |
| Nagy Sándor |
| Németh István |
| Orsós Sándor |
| Orsós Vendel |
| Patkós Dorottya |
| Rakazov Éva |
| Rónai Norbert |
| Tihanyi Tamás |
| Tóth Tekla Noémi |
| Vörös Szilveszter |
| Wittnerné Török Yvette |