Kedves Kollégák!
A járványügyi helyzet hatékony kezelésére 2020. március 18-tól a PTE Klinikai Központja egy külön Koronavírus Ellátó Központot állított fel. Az elérhetőségét megtaláljátok a csatolt anyagban.
Koronavírus Ellátó Központ_Pécs
Üdvözlettel,
Pekori Dóra
munkaügyi és HR koordinációs asszisztens