Tájékoztatjuk munkavállalóinkat, hogy társaságunk (cégcsoport) dolgozói között igazolt új koronavírus fertőzésről nincs tudomásunk, és hogy ez a jövőben is így maradhasson, kérjük szíveskedjetek betartani, betartatni a szabályokat mindannyiunk egészsége érdekében.
Az elmúlt napokban sajnos azt tapasztaltuk, hogy telephelyeinken többször előfordult, hogy kisebb csoportokban (2 főnél több) megállnak a kollégák hosszabban beszélgetni, akár az irodákban, akár a folyosókon, udvarokon.
Kérünk mindenkit, hogy szíveskedjenek betartani az előírásokat, tartsuk meg egymástól a 1,5 méteres távolságot, használjuk a kitett fertőtlenítőszereket, használjuk a rendelkezésre bocsátott szájmaszkokat, és figyeljünk egymásra.
Mindenki együttműködésére számítunk.
HR és igazgatási vezető