Kedves Kollégák!
Tapasztalhattátok tegnap délután kilépésnél illetve a mai belépésnél hogy a beléptető terminál (Kökény) azt írja ki, hogy regisztrált.
Ez azt jelenti, hogy nem működik a terminál. Sajnos a kilépő és belépő időt sem vette figyelembe.
Hiba elhárításán már dolgoznak.
Arra szeretnék mindenkit megkérni, akinél ezt írta ki a terminál (regisztrált) az adja meg a tegnapi kilépésének idejét és a mai belépésének idejét annak a kollégájának aki a beléptető rendszer adminisztrációját végzi.
Utólag kézzel lesz berögzítve a tényleges ki és belépés.
Köszönjük.