Kedves Kollégák!
Mivel a koronavírus az idősekre kiemelten veszélyes, így március 17-től kezdődően átszervezésre került a pécsi alapellátás, amelynek célja az, hogy a 65. életévükben járó és azt betöltött, alapellátásban dolgozó háziorvosok és házi gyermekorvosok védelme érdekében, a 65. év alatti háziorvosok lássák el a pécsi lakosokat.
A táblázatban piros háttérrel szerepelnek azok a háziorvosok és házi gyermekorvosok, akiknek a rendelői keddtől nem látogathatók.
Saját orvosotok helyett a lakóhelyetekhez legközelebbi háziorvosi és házi gyermekorvosi rendelőt keressétek fel, abban az esetben, ha az feltétlenül indokolt.
Üdvözlettel,
Pekori Dóra
munkaügyi és HR koordinációs asszisztens