Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Biokom ügyvezetői levél | Dél-kom Intranet


Kedves Kollégák!

 

Pécs Megyei Jogú Város Közgyűlésén kedden meghozott, a BIOKOM NKft-t érintő személyi döntésről szeretnélek Benneteket tájékoztatni. A határozat szerint Genczler István, aki régi kollégánk, 2020. február 1-től cégvezetőként, április 1-től pedig ügyvezető igazgatóként fog nálunk dolgozni, jómagam pedig 2020. március 31-től közös megegyezéssel távozom a cégünktől.

Genczler István személyében, aki már korábban 20 évet dolgozott nálunk, sőt cégvezetőnk is volt, amellett, hogy kiváló szakember és régi barátom, garanciát kapott a cég arra, hogy az ő ügyvezetésével Társaságunk ugyan abban a szellemiségben működjön tovább, mint ahogy az eddig jellemző volt.

Ennek a közös megegyezéssel záruló, egyébként teljesen korrekt folyamatnak a végén tegnap lehetőséget kaptam arra, hogy az eddigi munkámat teljes mértékben elismerő városi Közgyűlés előtt köszönjek el, és úgy érzem, hogy ez méltó befejezése volt az itteni pályafutásomnak.

A 25 év alatt, ami nemcsak egy cég, hanem egy ember életében is rendkívül hosszú időszak, sok dolgot megéltünk és őszinte örömömre sikerült felépíteni és megtartani egy olyan céget, amely ma a város egyik legmegbecsültebb, de országosan is elismert vállalata. Sőt, talán ennél több is, hiszen a cégünk sokaknak nem pusztán munkahelyet, hanem egy igazi közösséget is jelentett, és remélem fog jelenteni a jövőben is. Emiatt igazán szerencsésnek érzem magam, hiszen számomra mindig nagyon fontos volt, hogy tiszteletben tartsuk emberi értékeinket.

Köszönöm mindannyiótok eddigi lelkiismeretes munkáját és együttműködését, az előttünk álló feladatokhoz pedig sok sikert, jó egészséget és egyben áldott Ünnepeket is kívánok!

 

Pécs, 2019. december 11.

 

Dr. Kiss Tibor

ügyvezető igazgató