A PSN Zrt. a Triatlon Utánpótlás és Váltó Országos Bajnokság keretein belül augusztus 7-én rendezte meg az Én-Te-Ő váltóversenyt, ahol Pécs Város cégei mérhették össze erejüket.
A Dél-Kom Nonprofit Kft. csapata – Dél-Kommandó néven – indult a szombati versenyen.
A csapat tagjai:
Amigya Krisztina – futás
Pokorádi Csilla – úszás
Kis-Kovács István – bicikli
A Dél-Kommandó kemény küzdelemben 4. helyen végzett a céges csapatváltó versenyben. Gratulálunk a derekas helytálláshoz és a szép eredményhez!



Gratulálok a csapatnak!